gdyby ktoś komuś coś, to niby nic, ale zawsze

Palarnia

Czas przyśpieszył. Mały rośnie aż miło patrzeć. Zaczyna gugać i wodzić oczami za czymś, co akurat przykuje jego uwagę. Bardzo mu się podoba rama z Ikei, w którą oprawione jest zdjęcie Ani autorstwa. To miłe z jego strony, że docenia talent matki ;/

Chciałem Wam opowiedzieć o wizycie w gabinecie pewnej bardzo polecanej w Gdańsku pani doktór, która specjalizuje się w badaniach USG niemowlaków. Taki przegląd okresowy z wpisem do książki serwisowej, jak żartobliwie nazywamy książeczkę zdrowia dziecka. Pani doktór jest tak bardzo polecana w Trójmieście, że albo ona albo jeszcze inny pan doktór (tyle że droższy) albo nikt. Po raz kolejny spotykam się z sytuacją, kiedy w prawie półmilionowym mieście jest tylko kilku dobrych lekarzy i z kim nie porozmawiać, to wszyscy do nich chodzą. Samo badanie dało pozytywne wyniki. Pani doktór stwierdziła liczne fałdy na mózgowiu. Rokowania są złe – będzie z niego inteligent i wszelkie niepowodzenia w szkole mogą być tylko wynikiem jego lenistwa. Stawy biodrowe są ok, w środku brzucha też wszystko ma tam gdzie trzeba. Mały smerany po brzuszku sondą USG stwierdził, że jest to zachęta do wysikania się. Pani doktór nie omieszkała o ty napisać w epikryzie: „Pęcherz moczowy dobrze wypełniony – w czasie badania opróżniony prawidłowo”.

Na uwagę zasługuje jeszcze umiejscowienie gabinetu. Mieści się on w podziemiach biurowca Komisji Krajowej Solidarności. O ile sam biurowiec z zewnątrz wygląda całkiem si, to w podziemiach można kręcić horrory ;)

2 komentarze Subskrybuj komentarze

  1. Rzaba 24 września 2011 18:34

    O, tak! Jak my byliśmy to jeszcze się włączył alarm przeciwpożarowy, winda się zablokowała i była opcja pozostania w tych podziemiach na zawsze. Ale jakoś tak blokujace się windy działają na mnie kreatywnie ;-) i odnalazłam jakieś tylne schodki.

  2. Violiber 25 września 2011 14:58

    Andrzej wykazał się podejściem godnym młodzieńca z wybitnie pofałdowanym mózgiem: nie da się przenieść gabunetu ani wysiedlić palarni- oleję to ;)

Skomentuj